DERGİMİZ ARTIK H. W. WILSON EDUCATION FULL TEXT ALAN İNDEKSİNDE


Editörlüğümüzün bir yıl gibi kısa bir sürede yürüttüğü yoğun çalışma ve emek sonucunda dergimiz artık ÜAK tarafından alan indeksi olarak kabul edilen H. W. WILSON EDUCATION FULL TEXT alan indeksinde core dergi olarak taranmaya başlamıştır. Tüm kurullardaki üyelerimize, teknik ekipte çalışan arkadaşlarımıza, bizi bu süreçte yalnız bırakmayan meslektaşlarımıza, yazarlarımıza ve hakemlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Dergimiz alan indeksinde taranmaya başladığından dolayı 2022 yılı dahil olmak üzere bu yıldan itibaren kör hakemlik sürecini başarıyla geçtikten sonra yayımlanan makalelerinizi akademik yükseltme, akademik teşvik ve doçentlik başvurusunda özgeçmişinize ekleyebilirsiniz.

Üst menüde yer alan İndeks Bilgisi alt menüsüne girdiğinizde H. W. Wilson logosunun üstüne tıkladığınızda dergimizin belirtilen indeks tarafından tarandığı sayfaya ulaşabilirsiniz. Editörlük bu yıl içinde farklı ulusal ve uluslararası indekslerede dizinlenmek için gerekli başvuruları yapmaya devam edecektir. İndeks bilgileri dergi web sayfasından duyurulacaktır.